Ось і добіг кінця черговий навчальний рік, і гімназія № 136 м. Києва знову попрощалась зі своїми випускниками. Особливістю гімназичної освіти є універсальність, формування наукового типу мислення, поглиблене та профільне вивчення окремих предметів. У 2016-2017 навчальному році в 11-х класах гімназії навчалось 58 учнів, які навчались за профілями  іноземної та української філології (11 А, класний керівник – Панасюк Н.В., вчитель української мови, вчитель вищої категорії, вчитель методист) і англо-математичний (11 Б класний керівник Боярчук В.В. вчитель хімії, вчитель вищої категорії, учитель-методист).
Наполеглива співпраця вчителів, учнів, їхніх батьків впродовж 7 років навчання привела до значних результатів. Якість знань випускників 2017 року складає 90%.11 гімназистів (18%) закінчили гімназію з високими показниками у навчанні, а саме: Борщевський Георгій, Васильчишина Катерина, Корольова Ірина, Панчук Кароліна, Захарчук Вікторія, Ровніна Тетяна, Сальнікова Катерина, Спутай Дарина, Хоменко Євген, Шапаренко Микола, Шклярук Олексій.
Серед них отримали сертифікати особливого зразка і нагороджені золотою та срібною медалями Васильчишина Катерина, Хоменко Євген, Шапаренко Микола, Шклярук Олексій,Панчук Кароліна, Сальнікова Катерина, Спутай Дарина.
З 2012 навчального року за ініціативою адміністрації гімназії в гімназії введено рейтингову систему оцінювання підсумків навчальної діяльності учнів.Рейтингова система оцінювання є послідовним процесом і здійснюється за участю педагогів за результатами семестрового, річного оцінювання.
На вищих щаблинках рейтингу серед 11-класників такі гімназисти:Васильчишина Катерина (11,63), Шапаренко Микола (11,33), Шклярук Олексій (11,33), Сальнікова Дарина (11,24), Спутай Дарина (11,14), Корольова Ірина (11,05), Борщевський Георгій (11,04), Захарчук Вікторія (11,00), Борсук Олександра (10,95), Панчук Кароліна (10,95), Хоменко Євген (10,95).За результатами річного оцінювання із 22 навчальних предметів оцінку 12 балів одержали 19 випускників.
Результати навчання підтверджуються результатами ДПА. Випускники цього року проходили ДПА з української мови, математики, історії України, біології, хімії, фізики, географії у формі ЗНО.
З української мови 97% учасників ДПА отримали оцінки високого і достатнього рівня, них – 39 учнів (67%) отримали оцінки високого рівня оцінку 12 балів одержали: Корольова Ірина вчитель Панасюк Н.В., Шапаренко Микола вчитель Павловська О.В.
ДПА з математики проходили 31 випускник, з них 16 учнів, що становить 51% отримали оцінки 10-12 балів.  З них 12 балів одержали Захарчук Вікторія, Ровніна Тетяна, Синькова Катерина вчитель Стецюк А.Д. 11 учнів одержали оцінки достатнього рівня.
ДПА з історії проходили 30 учнів, з них 9 учнів (30%) одержали оцінки 10-12 балів. Оцінку 12 балів отримали Бацак Назарій, Сокоренко Анна, Трегуб Вікторія вчитель Тарасюк Т.Д. 16 учнів (51%) одержали оцінки достатнього рівня.
ДПА з англійської мови проходили 43 випускники, оцінки високого рівня одержали 20 випускників (46%), з них 12 балів одержали Борщевський Георгій, Панчук Кароліна, Трегуб Вікторія, Чайка Вероніка, Куц Сара вчитель Козловська Н.С.,  Дзень Алла вчитель Базика М.Ю. 18 учнів (40%) одержали оцінки достатнього рівня.ДПА з біології проходили 4 учні.
Результативність підготовки до Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад і участі випускників у них, формування наукового світогляду через роботу в науковому товаристві учнів «Інтелект», участь в інтелектуальних предметних конкурсах вказують, що учителі гімназії – талановиті та володіють мистецтвом вирощування успішних випускників.
За 2 останні роки навчання в гімназії випускники посіли 48 призових місць в предметних олімпіадах районного та міського туру.
Також випускники 2017 року приймали участь у конкурсному тестуванні в Київському міжнародному університеті з української та англійської мови і за результатами тестування нагороджено дипломом ІІ ступеня, учасник конкурсного тестування з української мови Панчук Кароліна та ІІІ ступеня з англійської мови. Дипломом ІІІ степеня нагороджені учасники конкурсних тестувань з української мови та літератури Трегуб Вікторія, Дашко Олександра, Людвік Вікторія, Дзень Алла. Ці диплом дають право вступу до Київського міжнародного університету на пільгових умовах та знижку в оплаті за навчання 20-15%.
Протягом всіх років навчання в гімназії випускники брали участь в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та у 2015-2016 н.р. Яцько Єлизавета посіла 2 місце в ІІ етапі конкурсу, а також Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика та у 2015-2016 н.р. Яцько Єлизавета посіла 3 місце, а Шклярук Олексій 2 місце на ІІ етапі конкурсу.
Неодноразово випускники 2017 року брали участь в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». Так у 2016 році посіли 1 місце Новокшонова Анастасія, 2 місце Шапаренко Микола, Синькова Катерина, Хоменко Євген, Зікратов Олександр, Шклярук Олексій, Захарчук Вікторія, Козіна Аліна.
Крім загальної середньої освіти в гімназії учні 11-х класів здобули знання у різнобічних галузях та отримали сертифікат, що визначає певний рівень знань, а саме
Дзень Алла (IELTSLevelB2 (англійська мова), Куц Сара (IELTSLevelB2 (англійська мова), Трегуб Вікторія Костянтинівна (ESOLLevel С1 (англійська мова).
Враховуючи те, що основним завданням гімназії на сучасному етапі є передача учням технологій успішної дії в різних життєвих ситуаціях, розвиток здатності робити власну життєдіяльність предметом своїх перетворень, педагогічний колектив в системі працює над розвитком інтелектуальних здібностей гімназистів, адже невипадково американці кажуть про інтелект:«Useit , orlooseit» – використовуй , а то втратиш.
Саме для розвитку інтелектуальних обдарувань в гімназії працює Клуб розвитку інтелектуальної творчості, члени якого – учасники інтелектуального руху гімназії вчаться орієнтуватися в постійно мінливих умовах, вирішувати нестандартні ситуації, вибирати і нести відповідальність за цей вибір, вчаться діяти, висловлюючи та відстоюючи свою думку на дебатних турнірах; працюючи в команді, представляючи інтереси світу та країни, представником якої є під час імітаційної гри «Модель ООН»;формуючи навички знаходження вирішення проблеми в умовах дефіциту часу на турнірах Що? Де? Коли?, Брейн-ринг тощо.
Активну участь в дебатному русі гімназії брали випускники:             Абазі Ванесса, Вдовиченко Маргарита, Зікратов Олександр,  Кадацький Кирило, Сокоренко Анна, Шапаренко Микола, Шклярук Олексій, представляючи нашу гімназію на турнірах районного, міського і республіканського рівня.
Активну участь у відкритій науково-практичній конференції «Модель ООН» на тему «Хочеш миру – почни з себе» у 2016р., та на тему «Мир у світі – запорука розвитку людства» у 2017 р. брали випускники: Абазі Ванесса, Бацак Назар, Жиліна Тетяна, Зікратов Олександр, Кадацький Кирило, Ноздрін Андрій, Сальнікова Дарина, Чайка Вероніка, Борщевський Георгій, Паршихін Антон. Також багато з них брав активну участь у іграх МООН у інших навчальних закладах.
Протягом семи років навчання випускники 2017 року були активними учасниками клубу «КРІТ»і неодноразово вигравали першість гімназії з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» і «Брейн-ринг»:Шапаренко Микола, Шклярук Олексій, Савченко Артем, Жиліна Тетяна, Новокшонова Анастасія.Брали активну участь у гімназійному і міському інтелектуальному русі (Чемпіонат м.Києва з гри «Що? Де? Коли?», Чемпіонат м.Києва з гри «Брейн-ринг» серед школярів – Кадацький Кирило (капітан команди знавців), Зікратов Олександр, Захарчук Вікторія,Борщевський Георгій (капітан команди знавців), Бацак Назарій, Васильчишина Катерина, Абазі Ванесса, Марун Іван, Марун Марія.
За часів навчання 11-класників у гімназії за ініціативи гімназичної ради започатковано волонтерський рух проект іпроект „ШКОЛА ЛІДЕРІВ”, в яких активно брали участь Сальнікова Дарина, Годунова Вероніка, Васильчишина Катерина та інші.
Протягом декількох років виконували обов’язки старост класу Новокшонова Анастасія, Вдовиченко Маргарита.
«Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному суспільстві, не має ніякої цінності», – стверджував Р. Кіосаке, успішний підприємець, письменник, викладач. Тому  гімназія більше 20 років працює над вихованням особистості, яка здатна творчо вирішувати проблеми, успішно самореалізуватися в сучасному світі.
В гімназії створено умови задля розвитку мистецьких обдарувань гімназистів, що принесло свої плоди. На районному етапі міського конкурсу серед 11-х класів «Київський вальс 2017» наші випускники посіли 2 місце. Відточували свій талант у вокальних гуртках під керуванням Букреєвої А.Б., Пуляк О.О. Посіли 1 місце в джазовому фестивалі Марун Марія та Марун Іван. Посіла 1 місце в районному конкурсі авторської пісні та співаної поезії Рижова Анна.  Посіла 1 місце в районному вокальному конкурсі «Соло-фест» Абазі Ванесса та була учасницею телевізійного шоу «Х–фактор».Виступали на сцені театральної студії «Бі-гуді» (Сапожинська В.І.) – Трегуб Вікторія, Марун Марія, Гончарова Софія. Практично всі учні 11 класів брали активну участь у традиційній новорічній виставі (режисер та сценарист – Дегтяр А.В., педагог-організатор Пуляк О.О.)
Також практично кожен випускник вчився збагнути та виразити власне ставлення до мистецтва, здійснювати творчу діяльність у мистецькій сфері за стінами гімназії у професіональних закладах додаткової освіти або досягти нових спортивних вершин.
Тож нехай доля щедро дарує нашим випускникам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого і омріяного. Саме від них тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені!