З 29.05.17 по 09.06.17 у гімназії № 136 м. Києва працював мовний табір DREAMTEAM, метою якого стала популяризація вивчення іноземних мов, поглиблення знань учнів з історії  та культури країн, мова яких вивчається у гімназії,  і удосконалення мовленневої компетенції учнів.
Кожен день роботи табору був тематичним: «День відкриття табору.Ідеальні літні канікули», «День мандрівокУкраїною. Рідне місто Київ», «День мандрівок країнами світу», «День захисту дітей. Права, які я маю», «День здорового способу життя», «День спорту», «День екології», «День музики». Завершив програму «День екскурсовода».   Кожен день у таборі проходив цікаво і весело. Учні змогли здобути, поглибити і закріпити необхідні мовні навички у невимушеній обстановці і дізнатись багато цікавого про культуру країн та народів світу.Особливістю роботи цьогорічного мовного табору були дні французької та німецької мов, а також цікаві заходи з математики і фізики, що їх учні могли відвідати після занять у мовному таборі.  Учасниками табору стали близько 40 учнів переважно 5-8 класів. А роботу табору забезпечували вчителі гімназії і волонтери – учні 10-х класів.
Підсумком роботи табору стали численні проекти і презентації, які діти виконували щодня. Варто зазначити, що практично всі учасники табору були дуже активними у різних видах діяльності , уміло працювали у групах, парах ті індивідуально.