000

25-27.11.2016 учні гімназії № 136 м. Києва взяли участь у VIII регіональної конференції “Модель ООН: Сканді – 2016: Трансформування нашого світу: досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року”,  що відбулась у Скандинавській гімназії Дарницького району.
Учасниками конференції стали 28 команд з Києва, України і вперше – команда Грузії. Команда гімназії у складі Міщенко Катерини, Меркулової Анастасії, Бєляєва Костянтина, Репецької Анастасії і Бадзюх Євгенії гідно представила Французьку Республіку.
Юні дипломати взяли участь у обговоренні наступних питань:
— Роль ООН у створенні нових держав на основі постколоніального простору (Історична Рада Безпеки – Міщенко Катерина);
— Світовий Океан та морське право (Міжнародна Морська Організація – Меркулова Анастасія);
— Обмеження у використанні робототехніки й штучного інтелекту у воєнних конфліктах (Комітет з питань роззброєння і міжнародної безпеки – Бєляєв Костянтин);
— Роль ООН у боротьбі з організованою злочинністю (Комісія з попередження злочинності та кримінального правосуддя – Репецька Анастасія);
— Забезпечення рівного доступу до медичних послуг (Соціальна та гуманітарна рада – Бадзюх Євгенія).
Враження наших гімназистів від конференції вкрай позитивні, адже досвід, практичні навички, набуті під час заходу, допоможуть не тільки краще розуміти структуру, логіку ухвалення рішень у міжнародних організаціях, а й базові принципи роботи світових інституцій та гідно представляти в майбутньому Україну на міжнародній арені.
Команда гімназії висловлює щиру подяку організаторам конференції і сподівається на зустріч у стінах нашого навчального закладу  на «Моделі ООН -2017. Твоє майбутнє починається сьогодні».

img_9973 img_9965 img_9958 img_9957 img_9955 img_9949 img_9946