Гімназична рада

В гімназії діє особливий орган учнівського самоврядування – гімназична рада. Кожного тижня учні-лідери збираються на засідання в 10 кабінеті, де отримують важливу інформацію, яку потім передають однокласникам, звітують про виконану роботу, отримують різноманітні завдання, займаються організацією свят та заходів.

Устрій гімназичної ради:

  • Президент гімназії (Голова гімназичної ради):
  • Обирається «гімназичним електоратом» (учнями, вчителями) терміном на 1 рік;
  • Проводить засідання, відповідає за організацію учнівських свят, заходів тощо;
  • Співпрацює з адміністрацією та педагогічним колективом гімназії, учнями, батьками, громадськими та волонтерськими організаціями;
  • Контролює основні аспекти учнівського самоврядування;
  • Активно допомагає членам гімназичної ради у виконанні певних завдань.

2)Члени гімназичної ради об’єднуються в міністерства,які підпорядковуються Президенту. Обираються Голови міністерств. Зараз в гімназії розпочали діяльність такі міністерства:

Міністерство оборони. Основна мета: порядок у школі. Міністри про себе кажуть: «Присягаємося захищати рідну гімназію від джинсів та макіяжу».

Міністерство культури.Основна мета: культурно-масові заходи та розваги. Міністри звітують: ми вже почали зміни і кожен може їх спостерігати! Щоп’ятниці у гімназії музичні перерви, і на цьому ми не зупинимося. Це позбавить життя школярів буденності і додасть барв: відвідувати навчальний заклад стане ще цікавіше, варто додати трохи креативності!

Міністерство спорту. Основна мета: проведення спортивних заходів та пропаганда здорового способу життя. Про себе кажуть коротко і зрозуміло: «Ми – спортивна нація!»

Міністерство преси. Основна мета: гласність і своєчасне інформування учнів. Міністри планують запустити видання газети, і зараз активно проводять опитування і збирають матеріали