Колектив однодумців

Чернуха Ірина Михайлівна

ars_3467_
Учитель зарубіжної літератури та російської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, нагороджена Знаком “Василь Сухомлинський”

Кураш Любов Петрівна

ars_3479
Заступник директора з НВР, учитель математики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, куратор паралелі 6,8 класів

Злотнікова Ольга Михайлівна

ars_3415_
Заступник директора з НВР, учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, куратор паралелі 11 класів

  Павловська Олена Валентинівна

учителі
В.О. директора, Заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, куратор паралелі 10 класів

Осипенко Олена Анатоліївна 

ars_3498
Заступник директора з виховної роботи, учитель французької мови, викладач курсу за вибором “Польська мова”, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, куратор проекту “Пізнаємо Європу разом”, куратор проекту “Фінансова грамотність гімназистів”, куратор паралелі 5 класів

Борзенкова Тетяна Андріївна
Заступник директора з науково-методичної роботи, учитель зарубіжної літератури та російської мови, викладач предмету технології, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, куратор паралелі 7,9 класів
Пуляк Ольга Олексіївна

ars_3813_
Педагог-організатор, викладач факультативу “Київський вальс”, керівник вокального гуртка, педагогічне звання “керівник гуртка-методист”, постановник, музикальний керівник гімназичних свят, концертів, спектаклів

Кондратюк Світлана Григорівна
Практичний психолог, учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист
Боєва Віра Іванівна 

ars_3792
Бiблiотекар, керівник шкільного музею Київської Червонопрапорної орденів О.Суворова та Б.Хмельницького 136 стрілецької дивізії

Халатян Людмила Євгенівна
Завідувач господарством
Бабенко Ірина Олександрівна

ars_3505-2
Учитель інформатики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Базика Марина Юріївна
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший учитель”, керівник проекту “Інтелектуальний рух у гімназії”, класний керівник 8В класу
Букреєва Ганна Борисівна

ars_3777
Викладач предмету «Мистецтво», кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист“, керівник гуртка «Вокал», голова методичного об’єднання вчителів «Розвиток особистості»

Боярчук Валенитина Василівна

ars_3674
Учитель хімії, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист, класний керівник 11Б класу

Воробйовська Юлія Борисівна

ars_3751
Учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший учитель”, керівник проекту “Імітаційна гра “Модель ООН”, класний керівник 10А класу

Вишнягова Валентина Олексіївна

ars_3653
Учитель біології, викладач предмету «Екологія», кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист, класний керівник 5Б класу

Гладіліна Олена Володимирівна 
Учитель української мови та літератури, кваліфікаційнв категорія “спеціаліст 1 категорії”, організатор конкурсів виразного читання, класний керівник 5в класу 
Дегтяр Алла Володимирівна

ars_3769
Учитель зарубіжної літератури, російської мови, викладач курсу “Художня культура”, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, сценарист, режисер гімназичних вистав

Дерід Тетяна Василівна

ars_3580
Учитель фізики, учитель математики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, голова методичного об’єднання вчителів природничо-математичних наук

Журкіна Людмила Володимирівна 
Учитель фізичного виховання, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, організатор спортивних змагань. класний керівник 10В класу
Єдинак Олена Миколаївна 

ars_3454
Учитель інформатики,кандидат математичних наук,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, керівник наукового товариства старшокласників «Інтелект»

Каштан Лариса Іванівна

ars_3552

Учитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист” , голова методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарних наук, класний керівник 6а класу

Кірєєва Валентина Василівна 
Учитель німецької мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, керівник клубу “Друзі з Бонну”, організатор гімназичного конкурсу знавців німецької мови (Кубок професора Вальтера Кесселя)
Кірєєва Ірина Юріївна 

ars_3671
Учитель німецької мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст 1 категорії”, класний керівник 9В класу

Гершун Владислава Олександрівна 

ars_3557
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст 2 категорії”, класний керівник 9Б класу

Князєва Олена Володимирівна 

ars_3721
Учитель біології, кандидат педагогічних наук,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, адміністратор авторського сайту “Ноосфера”, автор робочих зошитів з біології та природознавства, рекомендованих Міністерством освіти і науки України

Козловська Наталія Станіславівна 

ars_3644-2
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист” , голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов

Колос Алла Михайлівна 

ars_3450
Учитель французької мови, учитель іспанської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Красільнікова Олена Василівна 
керівник гуртка “Школа творчості художниці О.В.Красільнікової”, педагогічне звання “керівник гуртка-методист”
Крисько Людмила Дмитрівна 
Учитель обслуговуючої праці, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”
Малахова Наталія Дмитрівна 
Учитель фізичного виховання, викладач курсу «Захист Вітчизни»,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання «старший учитель», класний керівник 5 а класу

Маньківська Олена Петрівна 

ars_3487
Учитель математики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”

Панасюк Надія Василівна

ars_3740
Учитель української мови та літератури,  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, класний керівник 11А класу

Поспішна Ірина Ігорівна
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст 2 категорії”

Пономаренко Ольга Валентинівна
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст 2 категорії”

Стецюк Анна Дмитрівна
Учитель математики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Хайсарова Карина Каримівна
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст”

Соколова Наталія Леонідівна

ars_3744_
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, голова профспілки вчителів гімназії, класний керівник 6Б класу

Сологубовська Лариса Іванівна

ars_3527
Учитель фізики, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”, Соросовський учитель

Степанова Любов Петрівна

ars_3438_
Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”

Тарасюк Тамара Дмитрівна 

12391207_122308288142783_3412742881884409469_n
Учитель історії, правознавства, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “старший учитель”, класний керівник 7Б класу

Чайка Марина Миколаївна

13782148_1038726456163212_7601556213981527709_n

Учитель англійської мови, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії , педагогічне звання “старший учитель”,  класний керівник 6В класу

Ходак Володимир Михайлович
Учитель трудового навчання, учитель фізики, викладач курсу «Основи здоров’я», кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічне звання “вчитель-методист”
Шевцова Євгенія Володимирівна

ars_3628
Учитель історії, учитель української мови та літератури.  кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, керівник проекту “Дебатний рух у гімназії”, класний керівник 9А класу

Шевчук Ірина Володимирівна

ars_3595
Учитель географії, викладач предмету “Економіка”, кваліфікаційна категорія “спеціаліст 1 категорії”, класний керівник 7А класу

Абрамова Тетяна Вікторівна

14900535_1500320599985023_9172144684505093951_n
Керівник гуртка «Maximum», кваліфікаційна категорія “спеціаліст”