23.09.16 відбулась зустріч учнів нашого 8в та учнів 9-х класів з Наталією Касперською, чемпіонкою світу з бодібілдінгу, двократною  чемпіонкою України з фітнесу і атлетизму і абсолютною чемпіонкою України з модельного фітнесу. Темою для спілкування стало правильне харчування, його роль у розвитку організму підлітків.
Пані Наталія докладно розповідала про особливості раціону для різних вікових груп, детально зупинившись саме на харчуванні підлітків, особливості дієт для різних видів спорту, типів фізичного навантаження і будови тіла.
Дуже скоро зустріч перетворилась у  своєрідну прес-конференцію. Всі присутні, і учні, і вчителі отримали докладні відповіді на свої питання щодо раціону. А найбільш цікавим було те, що пані Наталя розвіяла деякі стійкі упередження щодо харчових продуктів і добового режиму харчування.
Слухачі щиро подякували пані Наталі. А у відповідь почули: «Я уявила себе за партою і тому старалась, щоб моя інформація була не тільки корисною, але й цікавою для такої непростої аудиторії».
Сподіваємось на наступні зустрічі!