01.09.2017 у житті п’ятикласників гімназії № 136 м. Києва відбулась ще одна знаменна подія — посвята у гімназисти! Цього дня до гімназійної родини приєдналося ще 82 учні.
Бути гімназистом… Що це означає? Для дітей, які навчаються у стінах   гімназії № 136 м. Києва, це перш за все гордість і гідність, що вони пронесуть крізь роки, це одне з перших найзначущих досягнень у їх житті. Посвята в гімназисти ─ дуже важлива традиція, що збирає всю нашу велику родину. Це хвилююче дійство для учнів, які сумлінною працею та відмінною поведінкою доводять,  що гідні високого звання             гімназиста.
Згодом, звичайно, наші нові  п’ятикласники вивчать історію гімназії, її традиції,  братимуть участь у найрізноманітніших заходах, щоб якнайповніше розкрити свої таланти.
Свято було наповнене мудрими побажаннями, щирими привітаннями, сонячними усмішками і, звісно ж, подарунками.
Урочисті завершилось клятвою п’ятикласників, які обіцяли                                               здобуватизнання, не шкодуючи сил, щоб стати гідними людьми, берегти добре ім’я та честь гімназії, шануватибатьків, учителів, дорожитидрузями та завждижити за законами доброти. А члени гімназичної ради влаштували екскурсію гімназією, після якої кожний класний колектив відсвяткував день народження класу!
Шановні п’ятикласники, пишайтеся, що тепер ви Гімназисти. Ви – частинка історії гімназії, і це – назавжди.