У вересні 2008 року завдяки Барановій Ірині Олександрівні в нашій гімназії з’явився острів К.Р.І.Т. – Клуб Розвитку Інтелектуальної Творчості, острів, де панують Ерудиція, Розум, де живе Командний Дух.

Перше випробування для справжніх інтелектуалів – це початок інтелектуального марафону: 26 вересня 2008 року стартувала Першість гімназії з гри “Що? Де? Коли?”.

У Першості гімназії приймали участь команди учнів з 8-11 класів (всього 12 команд).
З часу заснування клубу значно збільшився його склад, а також поширився діапазон класів, що з зацікавленням гають у такі інтелектуальні гри, як “Що? Де? Коли?”, “Брейн-ринг”, “Негритянське ЩДК” та багато інших.
Спортивна версія гри «Що? Де? Коли?» (ЩДК) з’явилася в 1989році, після установчого конгресу МАК у Маріуполі. Гра з’явилася на основі однойменної телевізійної гри, що існувала з 1975 року, однак має ряд особливостей, головна з яких — змагання команд один проти одного на одних і тих самих питаннях.

За нашими плечима такі досягення, як:
Чемпіонат м. Києва з гри “Що? Де? Коли?” – І, ІІ, ІІІ місце
Чемпіонат м. Києва з гри “Брейн-ринг” – І, ІІ, ІІІ місце
Чемпіонат України з гри “Що? Де? Коли?” – ІІІ місце
Чемпіонат Украіни з гри “Брейн-ринг” – І місце
Кубок України з гри “Що? Де? Коли?” – ІІІ місце
Кубок Украіни з гри “Брейн-ринг” – І місце
Інтелектуальна гра “Розумовський” – І, ІІ місце
Інтелект-турнір м. Києва – І місце
Безліч призових місць у Міжнародному Інтелектуальному Дитячому Таборі та фестивалі Дніпрофест
Грати у нашому клубі – чудова нагода розвивати свої інтелектуальні, наукові, креативні здібності, довести свої знання як на гімназійному, так і на всеукрайнському рівні, а також зустріти справжніх друзів. Приєднуйтесь до нас!