9 грудня 2016 у гімназії № 136 м. Києва проведено незвичайний урок ─ урок місцевого самоврядування. Учнівська громада на чолі з президентом гімназії Катериною Міщенко обговорили проведення Дня самоврядування, що відбудеться 23 грудня 2016, склали план заходів, призначили відповідальних.
Мета заходу — пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.
У Дні учнівського самоврядування візьмуть участь 9-11-х класів та лідери гімназичної ради «VIVAT ACADEMIA». Старшокласники  матимуть можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. Можливостізробитице в нас є.