25.04.2017 у гімназії № 136 м. Києва пройшов заключний етап гімназійної першості з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У заході взяли участь команди учнів 7-11 класів. Впродовж гри було зіграно 10 питань, авторами яких є наші гімназисти.
Призерами і переможцями гри стали:

Молодша ліга:

Чемпіон – команда 8-А «Верховний разум», капітан Анастасія Черешинська;

Віце-чемпіон – команда 7-Б «XXI покоління», капітан Аліса Шестак;

Бронзовий призер – команда 8-Б «Солеварня», капітани Артем Братуха, Ангела Гончарук.

Старша ліга:

Чемпіон–команда 11-Б «Веселий цвинтар», капітан Микола Шапаренко;

Віце-чемпіон – команда 11-А «Выжившие», капітан Георгій Борщевський

Бронзовий призер – команда 10-Б «Оптимістична картопля», капітан Марія Панова.
Вітаємо переможців і сподіваємось на нові здобутки!

Організатори гри висловлюють велику подяку за технічну підтримку турнірів впродовж цього сезону Владу Калтигіну, Владу Дорошенко, Олегу Дудінському; за музичний супровід – Дар’ї Дзюбенко, Єлизаветі Замазій, Таісії Кулієвій, Дарині Мічковській, Ользі Щербак, Поліні Бондар, а також команді «ластівок» з 5-В.

І, звичайно, і гравці, і решта гімназистів (тому що в лавах ЩДК перебував майже кожен учень нашої гімназії ) безмежно вдячні тим, без кого взагалі не уявляємо гри – незмінному тренеру і натхненному пропагандисту інтелектуальних ігор, тренеру міжнародної категорії з інтелектуальних ігор Барановій Ірині Олександрівні, педагогу-організатору гімназії і творцю музичного оформлення всіх заходів гімназії Пуляк Ользі Олексіївні і Букреєвій Ганні Борисівні, без титанічної праці якої не звучали б так прекрасно голоси дівчат з гімназійного вокального ансамблю.

До зустрічей у новому сезоні!