Ексурсія по місцях, де жив і творив письменник  Нечуй-Левицький , місцях, пов’язаних  з українським фольклором, а зокрема по Богуславу, де жила колись жінка героїня –Маруся Богуславка .

У суботу, 1 жовтня, рано-вранці ми з однокласниками з 8в зібралися на розі вулиці, біля бульвару І. Шамо. Там нас чекав величезний автобус, що потім відвіз до місця нашої екскурсії. Ми відвідали музей історії міста Богуслав, пройшлися пішки до білої, схожої на мініатюрний  замок, міської ратуші,  побачили цілу низку пам’ятників, зокрема солдатам-визволителям,  загиблим у Чорнобильській катастрофі,  Максиму Рильському…

А у музеї мали змогу роздивитися кістки мамонта, знахідки трипільської культури та навіть справжнісінький скелет жінки початку середньовіччя!  Побували в реконструкції квартири та маєтку Нечуя – Левицького. А  також вдосталь поверещали та поганяли на великій галявині біля цієї пам’ятки культури.  Деякі дівчата та хлопці грали у слона, каталися один на одному та взагалі круто проводили час, між,не буду приховувати, доволі нудними елементами екскурсії.

Можливо, якщо ми були б трохи, чи не трохи, а набагато дорослішими, нам було б цікавіше … Але  зараз ми ще не готові витримувати двогодинні екскурсії по  музеям, відтворюючим життя , хоча і талановитого письменника (та хоч композитора і архітектора!)

Отже, можу підвести підсумок: екскурсія була не дуже цікавою, але місцями розбавлялася яскравими моментами дружніх ігор і розмов,що відволікали нас від бездумного крокування за екскурсоводом .

Бондар Поліна