01.09.2017  гімназія № 136 м.Києва гостинн відчинила двері для своїх учнів.
День знань! Ц яшкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти з    жодним іншим і в цьому році воно стане незабутнім як для наших 5-класників, відкрившим шлях у яскраве гімназійне життя, так і для 11-класників, для яких це було останнє гімназійне 1 вересня.
Всіх присутніх на лінійці тепло привітали з початком нового навчального року нашігості, Загородня А. В., заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної   адміністрації, Мельникова О.О., заступник начальника-начальник відділу розвитку інфраструктури навчальних закладів та охорони праці управління освіти, а також новопризначений директор гімназії Головко Н.І.
Свято Першого дзвоника і перший урок в гімназії завжди особливі: українські вишиванки, жовто-блакитні кольори національного прапора – все це створює патріотичний піднесений настрій. А ще в цей день проходить благодійна акція «Від серця до серця». Цього разу ми збирали кошти на придбання спортивного одягу і взуття для наших однолітків з так званої «сірої зони».
11-класники, за доброю гімназійною традицією, поздоровили наймолодших наших учнів, 5-тикласників, з початком такого цікавого гімназійного життя і побажали їм досягати своєї мети в житті, примножувати честь і славу гімназії.