000

02.11.2016 команда гімназії № 136 м. Києва вперше взяла участь у незвичайному заході ─всеукраїнських змаганнях обдарованої молоді “Битва шкіл” або “Україніада”, що його організував Європейський колегіум. Наш навчальний заклад представляли: Бондар Поліна (8-В), Жидкова Єлизавета (9-А) і Міщенко Катерина (10-В).

Змагання складались з трьох стадій, і завдання були розписані у маршрутних листах. На першому етапі команда повинна була працювати як єдине ціле, і показати свої знання, набуті під час навчання, на різних станціях.

Під час другого етапу учасників розділили на 3 групи:учнів 8, 9 і 10 класів. Протягомцьогоетапукожен з учнівмаввиконатизавдання, щостосувалисьпевнихзнань з деякихшкільнихпредметів: математика, фізика, хімія, історія, англійскька та українськамоватощо. Самепід час виконанняцихзавданьможнабулонабратинайбільшукількістьбалів. Також конкурсанти мали змогу відвідати і певні майстер-класи.
А третій етап пройшов у форматі відомої інтелектуальної гри “Що? Де? Коли?”. Питаннябулидійсноскладними і одне з них пролуналотрьомарізнимимовами (англійською, німецькою і французькою).
Наші дівчата посіли 2-ге місце у змаганні, виявивши неабиякий хист, вправність і волю до перемоги. Щирі вітання від всієї гімназичної спільноти і побажання подальших звитяг!!!
Також висловлюємо велику подяку організаторам змагань і сподіваємось на нові зустрічі!