000

25-27 листопада 2016 команда „Знайти вихід” із нашої 136 гімназії у складі учениць 9 А класу Голдович Валерії, Буряк Анни та Педченко Софії на чолі з тренером Шевцовою Є.В. стали учасниками  IX відкритого молодіжного дебатного форуму “Бердянський ринг-2016”.
Організатори акції  ─ Молодіжний клуб “Співдружність”,  Центр дитячо-юнацької творчості м. Бердянська за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США. На форумі були присутні команди із різних областей України.
В рамках форуму пройшли «круглі столи», дискусії, майстер-класи, суддівський семінар, показова гра, чемпіонат з дебатів. Турнір проходив за форматом Карла Поппера (для школярів 7-9 класів) та за Всесвітнім форматом шкільних дебатів (для школярів 9-11 класів) і складався з чотирьох кваліфікаційних раундів, півфіналів та фіналів. Тема півфіналу була оголошена за 30 хвилин до його початку.
Загальною темою для обговорення на форумі була «Молодь та мас-медіа»
Команда гімназії змагалась у форматі Карла Поппера разом з іншими  14 командами з Бердянська, Запоріжжя, Дніпра, Мелітополя, Новоукраїнки, с. Розсошинці Полтавської області та Києва.
Як відзначили наші спортсменки-дебатери,  атмосфера турніру була дуже теплою та невимушеною, сприяла накопиченню дебатного досвіду та новим знайомствам.
Команда дівчат не пройшла до фіналу, але судді та їх опоненти відмічали невпинне зростання дебатерського досвіду протягом усього турніру. А Голдович Валерія ввійшла до десятки кращих спікерів у відповідному форматі.
Дівчата з нетерпінням чекають нової поїздки у Бердянськ, а поки що будуть відточувати свою майстерність на дебатних турнірах у гімназії.

8ai5jh9b4jajvbcf4xb-souwvzw8bkynm